Sprzątanie Szczecin

Sprzątanie mieszkań, biur i domów
You are here:

Czas poświęcony przez Państwa na samodzielne sprzątanie domu czy mieszkania jest zwykle przykrą koniecznością odciągającą Państwa od rodziny, ważniejszych obowiązków i pracy. Aby mogli Państwo spędzać więcej czasu z rodziną lub też spokojnie oddać się pracy lub hobby oferujemy Państwu usługę sprzątania domu. Oferta jest kierowana także do osób, które ze względu na stan zdrowia nie są w stanie wykonywać obowiązków domowych samodzielnie.

Sprzątamy także apartamenty, domy, biura, firmy, sklepy, lokale usługowe.

Sprzątanie Szczecin

Typowa usługa sprzątania mieszkania czy domu zawiera:

– Odkurzanie, powierzchni podłogi (dywanu, wykładziny, parkietu)
– Mycie podłogi
– Usuwanie kurzu z mebli i urządzeń
– Kompleksowe sprzątanie łazienki i kuchni
– Mycie okien
– Inne (na życzenie)

Dodatkowe opcje sprzątania mieszkań w Szczecinie:

1. Podejmiemy się każdego zlecenia, łącznie z generalnym sprzątaniem obejmującym czyszczenie mieszkania od podłogi aż po sufit. W takiej opcji poza standardowymi czynnościami myjemy także szafki wewnątrz i zewnątrz, sprzęty kuchenne, (piekarnik, lodówka itp.), czyścimy żyrandole, myjemy karnisze, zmieniamy firanki oraz co tylko klient sobie zażyczy.

2. Istnieje także możliwość zamówienia sprzątania z dodatkową usługą profesjonalnego prania i trzepania dywanów, prania wykładzin oraz tapicerek meblowych.

3. Usługę sprzątania można zamówić jednorazowo lub jako abonament 4 razy w miesiącu. W ramach abonamentu terminy wizyt ustalamy na bieżąco lub na cały miesiąc z góry w zależności od preferencji klienta. Abonamentowe sprzątanie mieszkań ze względu na częstość wykonywanych prac jest tańsze .

Klient jest dla nas najważniejszy.

Jeżeli mają Państwo inne potrzeby bez problemu dostosujemy się i wykonamy każde prace porządkowe (mycie monitora, czyszczenie klawiatury, wynoszenie śmieci, polerowanie sreber i inne nietypowe zadania). Jesteśmy otwarci i elastyczni, bowiem Państwa zadowolenie i komfort jest naszym priorytetem. Jeżeli w trakcie sprzątania mają Państwo jakieś sugestie chętnie ich wysłuchamy i wykorzystamy przy realizacji zlecenia. W trakcie wykonywania pracy służymy też miłym towarzystwem i rozmową na poziomie umilającą czas.

Świadczymy także usługi sprzątające na terenie Szczecina z zakresu:

Sprzątanie mieszkań po remontach

Generalne porządki pod wynajem mieszkania

Kompletne sprzątanie przed oddaniem mieszkania przez najemcę