Płytki ceramiczne i kamienne popularnie zwane kafelkami są bardzo rozpowszechnioną formą zagospodarowania powierzchni podłogi. Wpływa na to ich trwałość, łatwość w utrzymaniu czystości oraz ładny wygląd. Wyróżniamy kilka rodzajów płytek terakotę, klinkier, gres, konglomerat oraz płytki z kamienia naturalnego. Każdy z rodzajów płytek ma inna charakterystykę i wykorzystywany jest do innego celu, w związku z tym czyszczenie płytek każdego z rodzajów wymaga odpowiednich metod i środków czyszczących. Oferujemy Państwu czyszczenie płytek podłogowych i ściennych każdego z tych rodzajów, nie zależnie od powierzchni i stopnia zabrudzenia. Podejmujemy się zarówno bieżącego czyszczenia kafelków w domowej łazience jak i gruntownego doczyszczania gresu po remoncie mieszkania czy budowie domu. W trakcie czyszczenia kafli idealnie doczyszczamy także fugi czyli przestrzenie pomiędzy kaflami, w których często zbierają się zabrudzenia oraz rozwijają się szkodliwe bakterie i grzyby.

.

Rodzaje czyszczonych przez nas płytek:

 • czyszczenie glazury – płytki glazurowane to płytki pokryte warstwą szkliwa zwiększającą ich wytrzymałość a także poprawia wygląd.
 • czyszczenie terakoty – terakota to płytki wykonane z wysokiej jakości dobrze oczyszczonej kamionki, przeważnie są szkliwione. Są wytrzymałe dość odporne jednak podatne na uszkodzenia w porównaniu z Gresem. Stosowanie głównie do wykładania podłóg, z rzadka wykorzystywane na ściany.
 • czyszczenie gresu – gres to płytki wykonane z naturalnych składników, poddanych sprasowaniu oraz wypalaniu w wysokiej temperaturze, dzięki jednolitej strukturze są odporne na mróz i nie nasiąkają wodą
 • czyszczenie płytek konglomeratowych – konglomerat jak sama nazwa wskazuje jest to połączenie różnych składników. W przypadku płytek konglomeratowych wykorzystuje się kamień naturalny wymieszany z żywicą, w zależności od wykorzystanego materiału charakteryzują się bardzo wysoką wytrzymałością.
 • czyszczenie płytek kamiennych – luksusowy ze względu na cenę i piękny wygląd rodzaj płytek. Nie każde płytki kamienne nadają się do łazienki ze względu na swoją nasiąkliwość.

.

Formy wykonania usługi czyszczenia płytek

 • bieżące czyszczenie płytek
 • doczyszczanie płytek podłogowych
 • poremontowe czyszczenie płytek, kafli

 

Wykonujemy także czyszczenie kostki chodnikowej, Pol-bruk i bruku kamiennego.

 • Dane firmy

  „GUNAR”
  Paweł Neider
  Firma sprzątająca
  REGON: 321425739
  NIP: 8512671948

   

  ADRES KORESPONDENCYJNY:
  Al. Papieża Jana Pawła II 9A/9
  70-415 Szczecin

  KONTAKT
  Tel. 667-50-40-41
  [email protected]
  GG: 7799994