Sprzątanie po pożarach

Szybko i fachowo
You are here:

Sprzątanie po pożarze.
Szczecin i cała Polska.

Zadzwoń po szybką pomoc!

Tel. 667-50-40-41

Działamy szybko i profesjonalnie – rozwiązujemy problem za Państwa.
Skutecznie usuwany swąd spalenizny.

 

Pożar to zawsze tragedia, dla każdego kogo dotknęła. Nasze sprzątanie po pożarze pozwoli Państwu szybko zapomnieć o traumie i ponownie cieszyć się.

Pożary zwykle powstają w wyniku zaniedbania, nieuwagi, spięcia instalacji elektrycznej lub awarii urządzeń elektrycznych. Nawet w wyniku niewielkiego pożaru np. spalenia pojedynczego sprzętu elektrycznego lub części pomieszczenia zazwyczaj całość lokalu ulega silnemu okopceniu a wiele przedmiotów zniszczeniu. W trakcie dużego pożaru dochodzi do zwęglenia wszelkich palnych materiałów oraz uszkodzenia tych niepalnych, w wyniku wysokiej temperatury nawet kamienie zostają bezpowrotnie uszkodzone. Poza zanieczyszczeniem spalenizną problemem na pogorzelisku są toksyczne związki powstałe podczas spalania tworzyw sztucznych oraz zatłuszczenie ścian. Kolejnym problemem jest często zalanie wodą podczas akcji strażackiej, powodujące przesiąknięcie wodą ścian i stropów pomieszczeń.

Jeżeli dotknęła Cię tragedia w postaci pożaru nie musisz być zdany sam na siebie. Zadzwoń do nas a pomożemy ci uporać się z problemem nieczystości i sprzątania po pożarze.  Sprzątanie pogorzeliska ze sprawdzoną ekipą zapobiegnie problemom i wpadkom. Jesteśmy w stanie doczyścić każdą możliwą powierzchnię z dymu i sadzy i przywrócić w spalonym pomieszczeniu przyjemny zapach. Jeżeli jest taka potrzeba to zamówimy kontener i wyniesiemy wszystkie zniszczone przedmioty. Nieprzyjemny zapach oraz toksyczne alergeny osadzone w pogorzelisku usuwamy za pomocą odpowiednich środków chemicznych a w kolejnym etapie ozonowania. W ostateczności może być potrzeba zbicia tynków gdy w wyniku wysokiej temperatury zostanie on uszkodzony lub gdy zapachu nie da się osunąć poprzez ozonowanie.  Dzięki nam sprzątanie po pożarze przebiega z wykorzystaniem profesjonalnych środków do sprzątania po pożarach dających doskonałe efekty w krótkim czasie. Usuwanie skutków pożaru nie jest łatwym wyzwaniem jednak dzięki doświadczeniu jesteśmy w stanie zaproponować na sprzątanie spalonych pomieszczeń atrakcyjną cenę.

Przebieg sprzątania po pożarze:

  • – Wyniesie spalonych przedmiotów i wywiezienie kontenerem.
  • – W razie potrzeby segregowanie przedmiotów na te, które można wykorzystać.
  • – Oczyszczenie z węgla i popiołów
  • – W razie potrzeby wyburzenie drewnianych ścianek działowych i zbicie tynków
  • – Doczyszczenie ścian i stropów za pomocą środków chemicznych
  • – W razie potrzeby Osuszanie ścian i stropów
  • – Ozonowanie w celu wyeliminowania zapachu spalenizny i zneutralizowania szkodliwych substancji powstałych podczas spalania.
  • – W grę wchodzi także wykonanie remontu przez zaprzyjaźnioną z nami ekipę remontową.

 

Podejmujemy się sprzątania po pożarze mieszkań, biur, obiektów przemysłowych, altanek, domów, domków, mieszkania.

Do większych zleceń dojeżdżamy na terenie całej Polski.

Zadzwoń

tel 667504041
My zajmiemy się wszystkim.