``Gunar``

O firmie
You are here:

Kim jesteśmy

Firma „Gunar” działa w Szczecinie już od ponad 10 lat. Zdobyte w tym czasie doświadczenie zaowocowało rozwojem i wieloma pozytywnymi opiniami o naszej pracy.  Zapraszamy Państwa na nasz profil na Facebook, oraz Google gdzie można zapoznać się z opiniami klientów na temat naszych usług. Informujemy tam także na bieżąco o tym co dzieje się w naszej firmie a także o promocjach i nowych usługach. Od czasu do czasu organizujemy również konkursy w których wygrać można darmowe usługi.

Nazwa firmy GUNAR nawiązuje do skandynawskiego imienia, które już od wieków nadawali swoim synom wikingowie. Jak wiadomo z przekazów średniowiecznych mężczyźni wikingów dbali bardzo o higienę i czystość, stąd cieszyli się wielkim zainteresowaniem kobiet. Zależy nam jednak nie na zainteresowaniu kobiet a na tym aby pomagać państwu w utrzymaniu czystości.

Nasz logotyp wyobraża łódź wikingów wkomponowaną w kroplę wody >>>>>
Logotyp firmy Gunar - łudź wikingów wkomponowana w krople wody.

Dlaczego wybrać nas?

Szczycimy się uczciwym podejściem do klienta i wysoką jakością usług.

 • Duże doświadczenie w branży
 • Szeroki wachlarz usług
 • Dokładność i skrupulatność
 • Przyjazne podejście do klienta
 • Gwarancja jakości usług
 • Ubezpieczenie
 • Paragon / faktura

Nasze doświadczenie

Ilość zrealizowanych zleceń - 4000+
Pozytywne opinie klientów w Internecie - 99,9%
Świadczymy usługi od - 10 lat
Dojeżdżamy do - 25 km od Szczecina
Ilość różnych świadczonych usług - 15
Szybki termin zlecenia 1-3 dni
Ilość reklamacji w ciągu 10 lat

Korzyści z naszych usług

Zakres usług

Oferujemy głównie pranie tapicerek i dywanów. NOWOŚĆ OZONOWANIE! Lecz zajmujemy się również sprzątaniem w mieszkaniach i biurach, myciem okien i witryn sklepowych oraz, kosmetyką wnętrz samochodów.  A także koszenie trawy i zarośli, pielęgnacja trawników, ozonowanie pomieszczeń i samochodów.

Usługi mobilne

Tzn., że nie musisz ruszać się z domu, my przyjedziemy i wszystko zrobimy na miejscu. Na terenie Szczecina w promieniu 7 km dojeżdżamy do klienta GRATIS.

Zadowolony klient

Zależy nam aby po wykonaniu usługi klient miał poczucie czystości i był zadowolony z wykonanego zadania. Czas wykonywania usługi chętnie urozmaicam rozmową z klientem.

Jesteśmy ubezpieczeni

Oznacza to, że w razie powstania szkody w wyniku naszego błędu lub niedopatrzenia są Państwo w pełni zabezpieczeni przez wypłatę z polisy do 100000 zł. Nie mieliśmy jeszcze takich przypadków ale zapewniamy w ten sposób klientom i sobie spokój ducha.

Przede wszystkim czystość

Najważniejsze dla nas jest to aby czyszczone powierzchnie były w pełni czyste a nie lekko przemyte lub przeprane.

Jednoosobowa działalność

Właściciel firmy jest jednoczenie wykonawcą usługi dlatego mają Państwo gwarancję dobrego wykonania usługi z wielką starannością.

Pełna kultura

Jako właściciel i wykonawca usług mam wyższe wykształcenie pedagogiczne z kilkuletnim doświadczeniem w pracy z dziećmi. Daje to Państwu pewność, że zapraszają do domu osobę kulturalną i na poziomie. Nie mam nałogów a do klienta przyjeżdżam punktualnie.

Dajemy paragon / fakturę

Po każdej usłudze klient otrzymuje potwierdzenie transakcji paragon lub fakturę. Jest to kolejny atut dający klientowi pewność, że ma do czynienia z profesjonalną firmą a nie firmą słup.

Stawiamy na jakość

Nie konkurujemy z innymi firmami cenami a jakością. Dlatego nasze ceny odzwierciedlają rzeczywiste średnie ceny rynkowe a nie zaniżone głodowe stawki. Utrzymując ceny na średnim poziomie mamy pewność, że jesteśmy w stanie zapewnić Państwu najwyższa jakość usługi. Nie musimy oszczędzać na detergentach, czasie i sprzęcie. Za podaną cenę gwarantujemy 100% zaangażowania.

Nasi klienci

Opinie klientów

Przykładowe opinie o naszej firmie zebrane z internetu. Zobacz więcej opini

[wprevpro_usetemplate tid=”2″]

O właścicielu

Paweł Neider (Gunar)

Właściciel firmy

Hobby

Odtwórstwo historyczne, wiking wczesnośredniowieczny

Wykształcenie

 • pedagog wczesnoszkolny i przedszkolny
 • pedagog socjalny resocjalizacyjny
 • szkoła mediatorów sądowych

Doświadczenie

 • Nauczyciel wychowania przedszkolnego “przedszkolanek”
 • Koordynator do spraw Szkoleń
 • Kurator społeczny przy sądzie rodzinnym i nieletnich
 • Wieloletnia służba w ZHP

W związku z niecierpliwa naturą i chęcią osiągnięcia sukcesu porzucił ścieżkę zawodową pedagoga i rozpoczął małą działalność gospodarczą polegająca na praniu dywanów i tapicerek “GUNAR” Paweł Neider. Od dziesięciu lat ciężko pracując poszerzył zakres działalności o kolejne usługi takie jak kompleksowe sprzątanie samochodów, doczyszczanie podłóg, ozonowanie itd.