O firmie

GUNAR_logo_1435x521px

Firma „Gunar” działa już od ponad 5 lat, zdobyte w tym czasie doświadczenie zaowocowało doświadczeniem i wieloma pozytywnymi opiniami o naszej pracy.  Zapraszamy Państwa na nasz profil na Facebook, gdzie informujemy na bieżąco o promocjach i nowych usługach. od czasu do czasu organizujemy także konkursy w których wygrać można darmowe usługi.

viking_head_300

Nazwa firmy GUNAR nawiązuje do skandynawskiego imienia, które już od wieków nadawali swoim synom wikingowie. Jak wiadomo z przekazów średniowiecznych mężczyźni wikingów dbali bardzo o higienę i czystość, stąd cieszyli się wielkim zainteresowaniem kobiet. Zależy nam nie tyle na zainteresowaniu kobiet co na tym aby pomagać państwu w utrzymaniu czystości.

.

O USŁUGACH

Zakres usług – Oferujemy głównie pranie tapicerek i dywanów. NOWOŚĆ OZONOWANIE! Lecz zajmujemy się również sprzątaniem w mieszkaniach i biurach, myciem okien i witryn sklepowych oraz, kosmetyką wnętrz samochodów.  A także koszenie trawy i zarośli, pielęgnacja trawników, ozonowanie pomieszczeń i samochodów.

Przede wszystkim czystość – najważniejsze dla nas jest to aby czyszczone powierzchnie były w pełni czyste a nie lekko przemyte lub przeprane.

Usługi mobilne – tzn., że nie musisz ruszać się z domu, my przyjedziemy i wszystko zrobimy na miejscu. Na terenie Szczecina w promieniu 7 km dojeżdżamy do klienta GRATIS.

JAKOŚĆ

Jednoosobowa działalność – właściciel firmy jest jednoczenie wykonawcą usługi dlatego mają Państwo gwarancję dobrego wykonania usługi z wielką starannością.

Zadowolony klient – Zależy nam aby po wykonaniu usługi klient miał poczucie czystości i był zadowolony z wykonanego zadania. Czas wykonywania usługi chętnie urozmaicam rozmową z klientem.

PODEJŚCIE

Pełna kultura – Jako właściciel i wykonawca usług mam wyższe wykształcenie pedagogiczne z kilkuletnim doświadczeniem w pracy z dziećmi. Daje to Państwu pewność, że zapraszają do domu osobę kulturalną i na poziomie. Nie mam nałogów a do klienta przyjeżdżam punktualnie.

Moralność – W mojej pracy jak i w życiu kieruję się nie tylko chęcią zysku ale również zasadami moralnymi. Nie naciągam klientów czyszczę od A do Z nawet tak gdzie klient nie zajrzy.

PEWNOŚĆ I BEZPIECZEŃSTWO:

Jesteśmy ubezpieczeni – Oznacza to, że w razie powstania szkody w wyniku naszego błędu lub niedopatrzenia są Państwo w pełni zabezpieczeni przez wypłatę z polisy do 100000 zł. Nie mieliśmy jeszcze takich przypadków ale zapewniamy w ten sposób klientom i sobie spokój ducha.

Dajemy paragon / fakturę – Po każdej usłudze klient otrzymuje potwierdzenie transakcji paragon lub fakturę. Jest to kolejny atut dający klientowi pewność, że ma do czynienia z profesjonalną firmą a nie firmą słup.

CENA:

Stawiamy na jakość – nie konkurujemy z innymi firmami cenami a jakością. Dlatego nasze ceny odzwierciedlają rzeczywiste średnie ceny rynkowe a nie zaniżone głodowe stawki. Utrzymując ceny na średnim poziomie mamy pewność, że jesteśmy w stanie zapewnić Państwu najwyższa jakość usługi. Nie musimy oszczędzać na detergentach, czasie i sprzęcie. Za podaną cenę gwarantujemy 100% zaangażowania.

 • Dane firmy

  „GUNAR”
  Paweł Neider
  Firma sprzątająca
  REGON: 321425739
  NIP: 8512671948

   

  ADRES KORESPONDENCYJNY:
  Al. Papieża Jana Pawła II 9A/9
  70-415 Szczecin

  KONTAKT
  Tel. 667-50-40-41
  [email protected]
  GG: 7799994