Galeria wykonanych zleceń

Wybrane realizacje usług
You are here:

Pranie fotela

Oto przykład jakie efekty osiągamy przy praniu silnie zabrudzonych mebli. Na zdjęciu zaprezentowany jest podłokietnik fotela w trakcie prania.

Pranie tapicerki – mercedes okularnik

Zdjęcia przedstawiają wykonanie wyjątkowo pracochłonnego zlecenia sprzątania i prania samochodu osobowego Mercedes-Benz W210. Usługę zlecił warsztat lakierniczy, który remontował karoserię pojazdu. Poza zabrudzeniami wynikającymi z użytkowania lakiernicy doszczętnie zapylili wnętrze pojazdu. Bowiem wykonali prace szlifowania szpachli przy otwartych oknach.

Pranie 400m2 wykładziny w Sunrise Finance

Galeria przedstawia zdjęcia zlecenia wykonanego kilka lat temu dla dużej firmy finansowej. Pranie wykładziny o powierzchni ponad 400m2. Jak widać kawa lała się tam litrami a po naszym praniu po setkach plam z kawy nie zostało nic.

Mycie szyb dachu przeszklonego

Jedno z najtrudniejszych zleceń dotyczących mycia szyb. Zlecenie poległo na umyciu przeszklenia dachu w jednym ze szczecińskich kościołów. Nie dość, że kształty szyb były dość niefortunne a całość znajdowała się na dużej wysokości. W dodatku szyby były nie myte od lat i zasypane mnóstwem liści. Jednak daliśmy sobie radę. Mycie szyb trwało 3 dni. Pierwszym etapem…

Mycie witryny Mak Kwak Kościuszki

Jednym z naszych wieloletnich stałych klientów są bary szybkiej obsługi Mak Kwak. W związku z całodobowa działalnością witryny trzeba myć bardzo często. Studenci, którzy są częstymi bywalcami wieczorami potrafią trafić sosem na wysokość 2 metrów. Dzieci przychodzące z rodzicami wymazują rączkami czasami szyby, które dopiero co umyliśmy.

Usuwanie naklejek z witryny

Zlecenie usuwania naklejek z całej powierzchni szyb witryny sklepowej w galerii handlowej. Zapowiadało się dobrze, niestety ktoś użył nieodpowiednich materiałów i z dwugodzinnego zlecenia zrobiła się cała noc walki z naklejani. naklejki ciężko schodziły i pozostawiały po sobie duże ilości rozmazującego się kleju. Ale oczywiście tak jak zawsze nie odpuściliśmy i daliśmy radę.