Pranie dywanów u klienta Szczecin

Pranie na miejscu z dojazdem do klienta.
You are here:

Czystość dywanów i wykładzin w Państwa domu to nie tylko sprawa estetyki ale również zdrowia mieszkańców domu. Zebrane w dywanie czy wykładzinie zanieczyszczenia powodują bowiem rozwój roztoczy, które żywiąc się kurzem produkują odchody. Powoduje to częste alergie u dzieci i dorosłych. Troszcząc się o państwa zdrowie oferujemy profesjonalne pranie dywanów i wykładzin. Nasza firma to mobilna pralnia dywanów nie musisz więc wychodzić z domu aby mieć czysty dywan.

Pranie dywanów Szczecin

Czyszczenie dywanu Szczecin

Usługa prania dywanów w Szczecinie polega na wyczyszczeniu powierzchni dywanu lub wykładzin za pomocą odkurzacza ekstrakcyjnego. Jest to urządzenie które natryskuje na dywan roztwór detergentu rozpuszczający brud a następnie zasysa rozpuszczony brud z wodą. Odkurzacz wciąż pierze czystą wodą z detergentem, zaś brudną zasysa do osobnego pojemnika. Dywan po takiej operacji jest jedynie wilgotny a nie przemoczony na wylot. W miarę potrzeby przed praniem stosuje się także wstępne rozpuszczanie brudu za pomocą prespray. Jako uzupełnienie prania ekstrakcyjnego po czyszczeniu zasadniczym stosuje się odplamianie. Pranie dywanów Szczecin.

PRZYKŁADY NASZEJ PRACY PRZED PRANIEM I PO PRANIU

Etapy pracy podczas prania dywanu/wykładziny:

Trzepanie dywanu (opcja)

1. Odkurzanie – obrotową szczotką wyczesującą włosy.

2. Wstępne rozpuszczanie brudu.
– Naniesienie środka rozpuszczającego brud (tzw. Prespray)
– Wcieranie Prespray Szczotką elektryczną

3. Właściwe pranie ekstrakcyjne. (wypłukiwanie brudu)

4. Doczyszczanie większych zabrudzeń i plam.

5. Impregnacja dywanu (opcja)

 

Aby osiągnąć lepszy efekt prania warto przed praniem wytrzepać dywan.  Mogą to zrobić Państwo samodzielnie lub zlecić wytrzepanie dywanu naszej firmie, warunkiem jest dostępność trzepaka na miejscu pranie dywanów Szczecin