Potężna maszyna do prania wykładzin.Czystość wykładziny dywanowej może znacząco wpływać na samopoczucie osób pracujących w biurach a także na stosunki z klientami. Dlatego oferujemy państwu profesjonalne pranie wykładzin Szczecin w biurach i instytucjach z wykorzystaniem najmocniejszych maszyn i rewelacyjnych środków czyszczących. Dzięki wypranej wykładzinie podnosimy komfort korzystania z pomieszczeń pracownikom a także tworzymy korzystne warunki do zawierania umów z klientami. Pranie wykładzin może więc pośrednio wpłynąć na wyniki finansowe Państwa firmy.

Pranie wykładziny w Szczecinie to dokładne czyszczenie wykładzin w biurach lub innych lokalach techniką dostosowaną do powierzchni oraz wymagań klienta. Oferujemy pranie wykładzin poprzez szamponowanie i płukania mocnymi maszynami ekstrakcyjnymi lub pranie wyłącznie ekstrakcyjne. Wyprana wykładzina ma przyjemny zapach i o wiele lepszy wygląd.

Do prania wykładzin o dużej powierzchni używamy potężnej maszyny amerykańskiej firmy Ashbys Ninja o największej możliwej mocy wyposażonej w podgrzewacz wody i wydajną pompę. Gorąca woda z detergentem rozpuszcza brud szybko i skutecznie, a dzięki silnemu odsysaniu wykładzina po praniu schnie szybko.

 

Po naszym praniu w biurze wykładzina pozostaje czysta gdyż cały brud jest wypłukiwany i odsysany do pojemnika na brudną wodę. Natomiast samo pranie wykładziny odbywa się wciąż gorąca i czystą wodą.

 

 

 

 

 

 

Przykładowe zdjęcia z naszych zleceń prania wykładziny:

 

 

Przykładowe etapy pracy podczas prania wykładziny w biurze:

1. Odkurzanie – odkurzaczem kolumnowym z trzepiącą szczotką obrotową.

2. Wstępne rozpuszczanie brudu.
– Naniesienie środka rozpuszczającego brud (tzw. Prespray)
– Wcieranie Prespray Szczotką elektryczną lub szorowarką jednotarczową

3. Szamponowanie szorowarką jednotarczową

4. Właściwe pranie ekstrakcyjne gorącą wodą. (wypłukiwanie brudu mocnym ekstraktorem)

5. Doczyszczanie większych zabrudzeń i plam.

5. Impregnacja wykładziny (opcja)

 

Dzięki zastosowaniu silnych urządzeń i gorącej wody wyprana wykładzina schnie szybko 7-12 godzin po tym czasie można swobodnie z niej korzystać. * W ekstremalnych przypadkach gdzie prana wykładzina była mocno zabrudzona a warunki do schnięcia są niekorzystna (niska temperatura, wysoka wilgotność powietrza) schnięcie może się wydłużyć.

Przypominamy Państwu, że Nasze usługi świadczymy głównie na terenie Szczecina ale także w całym województwie zachodniopomorskim.

 • Dane firmy

  „GUNAR”
  Paweł Neider
  Firma sprzątająca
  REGON: 321425739
  NIP: 8512671948

   

  ADRES KORESPONDENCYJNY:
  Al. Papieża Jana Pawła II 9A/9
  70-415 Szczecin

  KONTAKT
  Tel. 667-50-40-41
  [email protected]
  GG: 7799994